wypożyczalnia kamperów Rzeszów

Wypożyczalnia kamperów Rzeszów - CampWay

CampWay - wypożyczalnia wysokiej jakości kamperów w Rzeszowie.

Wakacje kamperem to niezapomniana przygoda oraz sama przyjemność. Niezależność, brak ograniczeń w podróżowaniu oraz zwiedzaniu, to jedne z wielu zalet tego typu wakacji. Obecnie podróżowanie po Europie stało się prostsze, wybudowano autostrady, drogi ekspresowe w większości krajach nie trzeba stać na przejściach granicznych, dzięki czemu podróżowanie kamperem stało się jeszcze bardziej wygodne.

Miłośnicy podróży w każdej chwili mogą zmieniać trasy, zgodnie z zainteresowaniami, a także tempem zwiedzania. Przejechać chorwackie wybrzeże, przemierzyć czarnogórskie wzniesienia, podziwiać holenderskie wiatraki, zanurzyć stopy w Morzu Bałtyckim… To tylko namiastka prawdziwej przygody.

Podróżowanie to ciągłe odkrywanie nowego – miejsca, ludzie, smaki…

To uruchamia wyobraźnię, otwiera nas na wszystko to, co inne. To nieustanny zachwyt nad pięknem tego świata i mnóstwo wspomnień, które zostają z nami na zawsze.

Wypożyczalnia kamperów z miłości do podróżowania

Jako w pełni profesjonalna wypożyczalnia samochodów kempingowych a oraz miłośnicy podróżowania kamperami – oferujemy Państwu wynajem najbardziej komfortowych modeli. Mając na względzie Państwa wygodę oraz bezpieczeństwo, dbamy aby nasze kampery przed każdym przekazaniem przeszły należyte przeglądy tak aby ich stan techniczny był idealny a Państwo cieszyli się udanym i niezapomnianymi wakacjami. 

Wybór naszych kamperów to najlepsza jakość za rozsądną cenę.

Wypożyczając samochód kempingowy w CampWay, podróżuj gdzie i kiedy chcesz, mając pod ręką kompletne wyposażenie i wygody takie jak wygodne łóżka, lodówka, kuchenka oraz w pełni wyposażona łazienka. Dzięki wysokiej jakości wyposażeniu chcemy aby poczuli się Państwo jak w domu, jednocześnie odkrywając świat w niesamowity sposób. W naszej flocie znajdują się najlepsze samochody takie jak RT Kronos 295M i RT Kronos 284 TL.

Wypożyczalnia kamperów Rzeszów - CampWay

Jeśli Rzeszów jest zbyt daleko lub nie masz możliwości przyjechać do naszej firmy? Bez obaw, wypożyczalnia kamperów Rzeszów  CampWay z przyjemnością dostarczy kampera pod wskazany adres.

Pierwszy raz korzystacie Państwo z takiej formy wypoczynku? Prosimy o kontakt, a wszystko Państwu przedstawimy, wyjaśnimy i doradzimy. Zapraszamy również na oględziny samochodu lub przyczepy kempingowej!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WYPOŻYCZALNI KAMPERÓW – CAMPWAY.

Gwarancja jakości

Doskonały stan techniczny, pełny pakiet ubezpieczeniowy

Terminowość

Dbamy aby nasze samochody były zawsze gotowe do drogi

Ergonomia

Nasze kampery mają doskonale rozplanowaną przestrzeń

Pełny relaks

Z nami poczujesz prawdziwy komfort wakacyjnej podróży

wypożyczalnia kamperów Rzeszów